Číslo položky: 6128
Poslední dražitel: 7485

Nesignováno

olej na dřevě, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, deska uprostřed prasknutá, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6117
Poslední dražitel: 7477

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Náměstí v Proseči u Vysokého Mýta
akvarel, tuš na papíře, 15 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, zezadu "144/36", 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6122
Poslední dražitel: 7483

Polní kytice
olej na plátně, 65, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 6123
Poslední dražitel: 7481

Zima v Horkách u Skutče
olej na kartonu, 53, 5 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1921 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6125
Poslední dražitel: 5093

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Sarajevo
olej na kartonu, 40 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6126
Poslední dražitel: 7484

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Motiv z východních Čech
akvarel, tuš, běloba na papíře, 13, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno, LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6121
Poslední dražitel: 7480

Nesignováno

V krčmě
olej na plátně, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6120
Poslední dražitel: 7480

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6119
Poslední dražitel: 7477

Pohled na Trosky
olej na kartonu, 48 x 51 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, karton mírně poškozen, signováno LD, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6116
Poslední dražitel: 7477

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Nad Skutčí
akvarel, tuš, běloba, 10 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, zezadu přípis "Díl XIII., Čechy východní, strana 325, číslo 143/36, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:10:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE