Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6058
Poslední dražitel: 7318

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 129 x 152 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6048
Poslední dražitel: 7409

Monogram A. S.

Prašná brána
akvarel na papíře, 20, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem A. S. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6050
Poslední dražitel: 6724

olej na plátně, 66 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6055
Poslední dražitel: 6158

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Kaple v Albánii
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6035
Poslední dražitel: 7385

Jansa Václav (1859 - 1913)

Cestou na mši
akvarel, tuš na papíře, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6044
Poslední dražitel: 6842

Na jahodách
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6043
Poslední dražitel: 7390

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na kartonu, 32, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech odpadlá, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:35:00
Číslo položky: 6029
Poslední dražitel: 6832

Srnčí v lupině
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  23:10:00
Číslo položky: 6026
Poslední dražitel: 7379

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, zlomený karton, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6036
Poslední dražitel: 7137

Při západu slunka
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do květnové aukce 2018