9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Číslo položky: 5974
Poslední dražitel: 7093

Oustějovská kaplička
olej na kartonu, 33 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 5966
Poslední dražitel: 7072

Zima na Příbramsku
olej na kartonu, 23, 5 x 29, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 5967
Poslední dražitel: 7308

kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 5969
Poslední dražitel: 5380

Karlův most v zimě
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:25:00