Číslo položky: 6013
Poslední dražitel: 7236

Arnegger Alois (1879 - 1963)

Přímořská krajina
olej na plátně, 68 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  22:15:00
Číslo položky: 6001
Poslední dražitel: 7363

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Cesta na Korzice
olej na plátně, 59 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6010
Poslední dražitel: 6857

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Studie lesa
olej na plátně, 45, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6000
Poslední dražitel: 6758

Drtikol František (1883 - 1961)

Krajina se stromy
olej na kartonu, 20, 5 x 36, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1941, 7/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6012
Poslední dražitel: 7189

Sedící dáma
olej na plátně, 98 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PH, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6015
Poslední dražitel: 7386

Stavidlo pod dubem
olej plátno na překližce, 42 x 53 cm, rámováno rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 21. 8. 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6014
Poslední dražitel: 5493

Musatov Grigorij (1899 - 1941)

Makové pole
olej plátno na překližce, 26, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:50:00
Číslo položky: 6017
Poslední dražitel: 7388

Dvorek
olej na plátně, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6006
Poslední dražitel: 7351

Jabloň v Hrobech
olej na kartonu, 19 x 24 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6003
Poslední dražitel: 7229

Kozák Václav (1889 - 1969)

Praha vpodvečer
olej na plátně, 80, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:20:00