Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 6188
Poslední dražitel: 7468

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 51 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6169
Poslední dražitel: 7514

Jansa Václav (1859 - 1913)

Po žních
olej na kartonu, 16 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 6227
Poslední dražitel: 7564

olej na plátně, 24 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:10:00
Číslo položky: 6231
Poslední dražitel: 7218

Willroider Josef (1838 - 1915)

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6219
Poslední dražitel: 7211

olej na plátně, 40 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 7510

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6177
Poslední dražitel: 6251

Svět (Rybník u Třeboně)
olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6184
Poslední dražitel: 7201

Schmutzler Leopold (1864 - 1941)

Lokaj
olej na dřevě, 27 x 20 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6178
Poslední dražitel: 7532

Podzimní nálada na Vysočině
olej na plátně, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:25:00

do červnové aukce 2018