Číslo položky: 6233
Poslední dražitel: 7567

Nesignováno

olej papír na kartonu, 30 x 41 cm, nerámováno, malba poškozena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6200
Poslední dražitel: 7494

Staré chalupy
kombinovaná technika na kartonu, 27 x 34, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6191
Poslední dražitel: 6933

Linhart

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, malba poškozena, rentoláž, na několika místech protrženo, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6198
Poslední dražitel: 7516

Indické dívky, Ceylon
lept na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, mírně zvlněno, signováno PD, číslo 130, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6201
Poslední dražitel: 6260

Pražský hrad pod sněhem
lept na papíře, 31, 5 x 45 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír místy zaplísněn, signováno PD, číslo 121, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6196
Poslední dražitel: 5473

Nečitelně signováno

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 20, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6197
Poslední dražitel: 5622

Na trhu
lept na papíře, 34, 5 x 36 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, číslo 146, rok 1925
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6194
Poslední dražitel: 6717

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Malostranský motiv
barevná litografie, 34 x 34 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, drobné skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 6195
Poslední dražitel: 7372

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Kostelík
akvarel na papíře, 43 x 34, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6190
Poslední dražitel: 7538

Duše (návrh k sošce)
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  20:30:00