Číslo položky: 6164
Poslední dražitel: 7448

Podzim na venkově
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 6163
Poslední dražitel: 7337

Wachsman Alois (1898 - 1942)

Alpská krajina s vodním mlýnem
akvarel, kvaš na papíře, 36 x 52, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6162
Poslední dražitel: 7072

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Bílý člun
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6132
Poslední dražitel: 7488

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Kostel ve Skalsku
akvarel, tuš, běloba na papíře, 22, 5 x 17 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6161
Poslední dražitel: 7508

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Bílé růže
olej na kartonu, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 6133
Poslední dražitel: 7467

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Dubrovník
olej na kartonu, 39 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6134
Poslední dražitel: 7490

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Josefodol u Mladé Boleslavi
akvarel, tuš na papíře, 16, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6136
Poslední dražitel: 7491

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Liberec od východu
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6135
Poslední dražitel: 7338

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Železniční most - Milevsko
olej na plátně, 72 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1928, zezadu číslo 143, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6158
Poslední dražitel: 7506

olej na plátně, 95 x 115 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 280 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč