Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6159
Poslední dražitel: 7256

Benka Martin (1888 - 1971)

Horehronie - Závadka
kombinovaná technika na kartonu, 22, 5 x 15, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu přípis od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6124
Poslední dražitel: 7358

Zlíchovská stráň
olej na kartonu, 24, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem "věnuje", 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6117
Poslední dražitel: 7477

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Náměstí v Proseči u Vysokého Mýta
akvarel, tuš na papíře, 15 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, zezadu "144/36", 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6122
Poslední dražitel: 7483

Polní kytice
olej na plátně, 65, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 6123
Poslední dražitel: 7481

Zima v Horkách u Skutče
olej na kartonu, 53, 5 x 68 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1921 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6125
Poslední dražitel: 5093

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Sarajevo
olej na kartonu, 40 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6126
Poslední dražitel: 7484

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Motiv z východních Čech
akvarel, tuš, běloba na papíře, 13, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno, LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6120
Poslední dražitel: 7480

Škrabánek František (1901 - 1971)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6119
Poslední dražitel: 7477

Pohled na Trosky
olej na kartonu, 48 x 51 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, karton mírně poškozen, signováno LD, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6042
Poslední dražitel: 7390

Srna
olej na kartonu, 18 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  22:15:00

do květnové aukce 2018