Číslo položky: 6061
Poslední dražitel: 7405

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6042
Poslední dražitel: 7390

Srna
olej na kartonu, 18 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  22:15:00
Číslo položky: 6057
Poslední dražitel: 7400

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

pastel na papíře, 51 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1904
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6047
Poslední dražitel: 7394

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Město
akvarel, 13 x 22 cm, nerámováno, pasparta, papír poškozen, signováno LD, datováno 1894
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  22:10:00
Číslo položky: 6114
Poslední dražitel: 7441

olej na kartonu, 72 x 86 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, malba pod vlivem Antonína Slavíčka, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6063
Poslední dražitel: 7277

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Krajina s řekou (Stoj)
olej na plátně, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 285 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6115
Poslední dražitel: 7440

Drtikol František (1883 - 1961)

Cesta v krajině
olej na kartonu, 27, 5 x 36 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1939, 10/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6060
Poslední dražitel: 7132

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Ranní toaleta
olej na plátně, 56 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, původně na 4 místech protrženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6113
Poslední dražitel: 7151

Jarní den
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6062
Poslední dražitel: 6863

Uprka Joža (1861 - 1940)

Portrét dívky v kroji
olej na plátně, 23, 5 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:40:00