Číslo položky: 5986
Poslední dražitel: 7351

Podhorská vesnice
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 5975
Poslední dražitel: 7342

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Ležící dívčí akt
tužka na papíře, 23, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 5979
Poslední dražitel: 7345

Zima na venkově
olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malby mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 5978
Poslední dražitel: 7209

Portrét ženy
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 5994
Poslední dražitel: 7220

Franta Rasů (Kalamajka)
akvarel, tuš na papíře, 21 x 21 cm, rámováno, pasparta mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 5968
Poslední dražitel: 7089

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 5972
Poslední dražitel: 7076

olej na překližce, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 5973
Poslední dražitel: 7327

Mořský útes
olej na kartonu, 22, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5974
Poslední dražitel: 7093

Oustějovská kaplička
olej na kartonu, 33 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5966
Poslední dražitel: 7072

Zima na Příbramsku
olej na kartonu, 23, 5 x 29, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:40:00