Číslo položky: 6268
Poslední dražitel: 7416

Nesignováno

Fakír
olej na kartonu, 73 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Max Švabinský, zezadu posudek z roku 1990, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  23:50:00
Číslo položky: 6265
Poslední dražitel: 7439

Nesignováno

V přístavu
olej na plátně bez vypínacího rámu, 37 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, zezadu na plátně razítko z výstavy Mánes 1926 ?
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 285 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  22:50:00
Číslo položky: 6266
Poslední dražitel: 6306

Bárta Josef (1864 - 1919)

O žních
olej na kartonu, 65 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 116 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 5383
Poslední dražitel: 5431

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na plátně, 50 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 90 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6235
Poslední dražitel: 7568

Špillar Karel (1871 - 1939)

Diana na lovu
olej na kartonu, 31 x 23 cm, rámováno, pod UV lampou viditelná signatura "Milému příteli prof. Jos. Drahoňovskému" signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6259
Poslední dražitel: 5986

Sv. Jiří
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6262
Poslední dražitel: 7403

Letní motiv z Vysočiny
olej na plátně, 34 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6269
Poslední dražitel: 7593

Nesignováno

Kachny na rybníce
olej na překližce, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6180
Poslední dražitel: 7547

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zahradní zátiší
olej na plátně, 40, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6263
Poslední dražitel: 7592

Břízy
kombinovaná technika na kartonu, 35 x 32, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:20:00