Číslo položky: 6059
Poslední dražitel: 7402

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 56 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6056
Poslední dražitel: 7400

Měkký sníh
olej na plátně, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem věnuje v úctě LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6058
Poslední dražitel: 7318

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 129 x 152 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6054
Poslední dražitel: 6086

Emler František (1912 - 1992)

V interiéru
olej na kartonu, 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6048
Poslední dražitel: 7409

Monogram A. S.

Prašná brána
akvarel na papíře, 20, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem A. S. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6050
Poslední dražitel: 6724

olej na plátně, 66 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6055
Poslední dražitel: 6158

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Kaple v Albánii
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6035
Poslední dražitel: 7385

Jansa Václav (1859 - 1913)

Cestou na mši
akvarel, tuš na papíře, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6044
Poslední dražitel: 6842

Na jahodách
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6043
Poslední dražitel: 7390

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na kartonu, 32, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech odpadlá, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:35:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE