Číslo položky: 6041
Poslední dražitel: 7389

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Východ měsíce - partie z Kladrubské obory
olej na kartonu, 32 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 6037
Poslední dražitel: 7386

Krejčí

Kostelík
olej na plátně, 65, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno Krejčí LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6038
Poslední dražitel: 7387

Zasněžená chalupa
olej na plátně, 70 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6034
Poslední dražitel: 7385

olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6033
Poslední dražitel: 7383

Jelínek

Na malinách
olej na plátně, 47 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno Jelínek LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 6029
Poslední dražitel: 6832

Srnčí v lupině
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  23:10:00
Číslo položky: 6026
Poslední dražitel: 7379

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, zlomený karton, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6036
Poslední dražitel: 7137

Při západu slunka
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6040
Poslední dražitel: 6938

Horská krajina
olej na kartonu, 21, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6046
Poslední dražitel: 6942

olej na plátně, 50 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 38 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE