9 300 000 Kč

Číslo položky: 6181
Poslední dražitel: 7368

Pstruh z Libuňky
kvaš na papíře, 28, 5 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem, datováno 1977 ?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6182
Poslední dražitel: 7523

Schwinge Friedrich Wilhelm (1852 - 1913)

olej na plátně, 42 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6168
Poslední dražitel: 7231

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6165
Poslední dražitel: 6020

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6167
Poslední dražitel: 7344

Mořská zátoka
olej na plátně, 80 x 108 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6166
Poslední dražitel: 7358

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Silnice
kvaš na papíře, 62, 5 x 87 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 6163
Poslední dražitel: 7337

Wachsmann Alois (1898 - 1942)

Alpská krajina s vodním mlýnem
akvarel, kvaš na papíře, 36 x 52, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6132
Poslední dražitel: 7488

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Kostel ve Skalsku
akvarel, tuš, běloba na papíře, 22, 5 x 17 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6134
Poslední dražitel: 7490

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Josefodol u Mladé Boleslavi
akvarel, tuš na papíře, 16, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6136
Poslední dražitel: 7491

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Liberec od východu
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:00:00