Číslo položky: 6189
Poslední dražitel: 7103

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s langustou
akvarel na papíře, 34 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  20:10:00
Číslo položky: 6179
Poslední dražitel: 7367

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

akvarel, kvaš na papíře, 42, 5 x 60 cm, rámováno, papír mírně zvlněn, zaskleno, datováno 1979
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2013  20:05:00
Číslo položky: 6186
Poslední dražitel: 6818

olej na kartonu, 15 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6183
Poslední dražitel: 7494

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Postava v sevřeném prostoru
olej na plátně, 69, 5 x 34 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1985, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6188
Poslední dražitel: 7468

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlýnský náhon
olej na kartonu, 51 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 6169
Poslední dražitel: 7514

Jansa Václav (1859 - 1913)

Po žních
olej na kartonu, 16 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 6193
Poslední dražitel: 7530

Březina Václav (1862 - 1906)

V březovém háji
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 250 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 6227
Poslední dražitel: 7564

olej na plátně, 24 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:10:00
Číslo položky: 6231
Poslední dražitel: 7218

Willroider Josef (1838 - 1915)

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6219
Poslední dražitel: 7211

olej na plátně, 40 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  22:00:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE