Po žních olej na kartonu, 16 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
V březovém háji olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní zátiší olej na plátně, 40 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen