Číslo položky: 6242
Poslední dražitel: 7394

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Medaile
proláž, 16 x 24 cm, pasparta, zaskleno, nesignováno, datováno 1968
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6264
Poslední dražitel: 7561

olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6238
Poslední dražitel: 7394

olej na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6243
Poslední dražitel: 7574

Havelské tržiště
olej na kartonu, 70 x 49 cm, nerámováno, karton i malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6258
Poslední dražitel: 7585

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Zima na Vysočině
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6241
Poslední dražitel: 6288

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Motýli
proláž, 29 x 19, 5 cm, zaskleno, signováno monogramem PD, datováno 1969
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6245
Poslední dražitel: 7576

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Praha v podvečer
olej na plátně, 97 x 140 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6244
Poslední dražitel: 7395

Ovocné zátiší
barevná litografie, 33 x 40 cm, rámováno, rám i papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  20:50:00
Číslo položky: 6232
Poslední dražitel: 7566

Nečitelně signováno

U studny
olej na dřevě, 23 x 28, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno LD, datováno 1855
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6236
Poslední dražitel: 7115

kombinovaná technika na kartonu, 22 x 27 cm, rámováno, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2013  20:15:00