Číslo položky: 6127
Poslední dražitel: 6208

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy a domy
olej na kartonu, 12, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1946, číslo 47, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 150 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 6130
Poslední dražitel: 7487

Nesignováno

Potulný houslista
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6157
Poslední dražitel: 7505

Břízový háj
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 313 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 6118
Poslední dražitel: 7480

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:15:00
Číslo položky: 6155
Poslední dražitel: 7198

Pohled z Karasína
olej plátno na překližce, 67 x 88, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6154
Poslední dražitel: 7352

olej na plátně, 92 x 78, 5 cm, rámováno, signováno s věnováním panu Drahoňovskému PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 6160
Poslední dražitel: 7271

Odplata
akvarel, kvaš, běloba na papíře, 35 x 28 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6156
Poslední dražitel: 7507

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 66, 5 x 52 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6159
Poslední dražitel: 7256

Benka Martin (1888 - 1971)

Horehronie - Závadka
kombinovaná technika na kartonu, 22, 5 x 15, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu přípis od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6124
Poslední dražitel: 7358

Zlíchovská stráň
olej na kartonu, 24, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem "věnuje", 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013  21:05:00