Číslo položky: 5967
Poslední dražitel: 7308

kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 19 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 5969
Poslední dražitel: 5380

Svoboda Josef (1901 - ?)

Karlův most v zimě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:25:00
Číslo položky: 5971
Poslední dražitel: 7340

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

olej na plátně, 44 x 51 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 5970
Poslední dražitel: 7339

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Venkovské stavení
olej na kartonu, 34 x 42 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:15:00
Číslo položky: 5965
Poslední dražitel: 5056

Podešva František (1893 - 1979)

olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  20:05:00