Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 6234
Poslední dražitel: 7391

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6353
Poslední dražitel: 7680

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej na dřevě, 28, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6352
Poslední dražitel: 6934

Motiv z Kameniček
kombinovaná technika na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6364
Poslední dražitel: 7480

pastel na papíře, 27 x 22, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6351
Poslední dražitel: 7683

Nesignováno

Mistr v ateliéru
olej na plátně, 76 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6346
Poslední dražitel: 7596

Motiv z Vožice
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6349
Poslední dražitel: 7650

Jinovatka u Libuně
olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6348
Poslední dražitel: 7677

Ráno na tůních u Dušník
olej na překližce, 28 x 35 cm, nerámováno, malba poškozena, překližka popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:35:00
Číslo položky: 6347
Poslední dražitel: 7676

Chrám v Anuradhapuře, Ceylon
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, zezadu přípis od autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:30:00

do květnové aukce 2018