Číslo položky: 6377
Poslední dražitel: 7488

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Hlava s měsícem
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1993
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6228
Poslední dražitel: 7333

Böhm Gustav (1885 - 1974)

olej na plátně, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6234
Poslední dražitel: 7391

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6353
Poslední dražitel: 7680

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej na dřevě, 28, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 6352
Poslední dražitel: 6934

Motiv z Kameniček
kombinovaná technika na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  20:20:00
Číslo položky: 6364
Poslední dražitel: 7480

pastel na papíře, 27 x 22, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6333
Poslední dražitel: 7669

Kaplička v Okrouhlici
pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 6350
Poslední dražitel: 6796

U Strměch v Českomoravské Vysočině
kombinovaná technika na kartonu, 19, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6351
Poslední dražitel: 7683

Nesignováno

Mistr v ateliéru
olej na plátně, 76 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6346
Poslední dražitel: 7596

Motiv z Vožice
olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:45:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE