Číslo položky: 6349
Poslední dražitel: 7650

Jinovatka u Libuně
olej na kartonu, 40, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6348
Poslední dražitel: 7677

Ráno na tůních u Dušník
olej na překližce, 28 x 35 cm, nerámováno, malba poškozena, překližka popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:35:00
Číslo položky: 6347
Poslední dražitel: 7676

Chrám v Anuradhapuře, Ceylon
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, zezadu přípis od autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6345
Poslední dražitel: 7203

Jihočeský rybník
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6344
Poslední dražitel: 7675

Pampelišky
kombinovaná technika na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, v horní části uprostřed karton poškozen, cca 4 mm, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6343
Poslední dražitel: 7673

Nesignováno (Vojtěch Hynais - okruh autora)

Sedící mužský akt
olej na plátně, 82 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6328
Poslední dražitel: 7049

Cesta od jatek
olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno, malba poškozena, v horní části na 2 místech původně protrženo a neodborně restaurováno, signováno LD, datováno 1903, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 79 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6342
Poslední dražitel: 7673

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6339
Poslední dražitel: 7477

Zlatá ulička
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v dolní části mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6332
Poslední dražitel: 6783

Zima v Libuni
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2013  20:50:00