Číslo položky: 5990
Poslední dražitel: 7233

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Ulička k Valům
olej na kartonu, 36 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1906, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:00:00
Číslo položky: 5984
Poslední dražitel: 7177

olej plátno na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:20:00
Číslo položky: 5982
Poslední dražitel: 7101

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na kartonu, 30 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:05:00
Číslo položky: 5976
Poslední dražitel: 7344

Langer Karel (1878 - 1947)

Motiv z Dalmácie
olej na překližce, 30 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno zezadu, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  22:00:00
Číslo položky: 5995
Poslední dražitel: 7220

Květen 1947
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5981
Poslední dražitel: 7098

Trh u Karlova mostu
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 5988
Poslední dražitel: 7352

Terš August (1870 - 1928)

olej na kartonu, 60 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5983
Poslední dražitel: 7101

Dívčí poloakt
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2013  21:50:00
Číslo položky: 5987
Poslední dražitel: 7366

Langer Karel (1878 - 1947)

Bechyně od severu
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, signováno PD, rok 1921, publikováno ve Zlaté Praze, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5996
Poslední dražitel: 7236

Král Josef (1877 - 1914)

Přístav v Hamburku
olej na kartonu, 17, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD s přípisem Hamburk, datováno 1907, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč