Číslo položky: 6007
Poslední dražitel: 7193

Letní nálada
olej na kartonu, 14 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6009
Poslední dražitel: 7352

Stromy u Rožmberka
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5350
Poslední dražitel: 7038

Chalupy pod sněhem
olej na kartonu, 50 x 62, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6002
Poslední dražitel: 7074

Preisler Jan (1872 - 1918)

Na lovu
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  21:05:00
Číslo položky: 6005
Poslední dražitel: 7350

Chalupy v zimě
olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 5999
Poslední dražitel: 6757

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na kartonu, 36 x 27 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1940, 15/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:45:00
Číslo položky: 5980
Poslední dražitel: 5607

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Motiv z Krkonoš
kombinovaná technika na papíře, 65 x 95 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:40:00
Číslo položky: 5992
Poslední dražitel: 5076

Podešva František (1893 - 1979)

Na salaši
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:30:00
Číslo položky: 5993
Poslední dražitel: 7278

Lískovec

Letní odpoledne u řeky
olej na plátně, 65 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5991
Poslední dražitel: 7356

Ve starém parku
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2013  20:15:00