Číslo položky: 6192
Poslední dražitel: 7510

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 245 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6177
Poslední dražitel: 6251

Svět (Rybník u Třeboně)
olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6184
Poslední dražitel: 7201

Schmutzler Leopold (1864 - 1941)

Lokaj
olej na dřevě, 27 x 20 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6178
Poslední dražitel: 7532

Podzimní nálada na Vysočině
olej na plátně, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6181
Poslední dražitel: 7368

Pstruh z Libuňky
kvaš na papíře, 28, 5 x 39 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem, datováno 1977 ?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6182
Poslední dražitel: 7523

Schwinge Friedrich Wilhelm (1852 - 1913)

olej na plátně, 42 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6168
Poslední dražitel: 7231

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6165
Poslední dražitel: 6020

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  21:00:00
Číslo položky: 6167
Poslední dražitel: 7344

Mořská zátoka
olej na plátně, 80 x 108 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:55:00
Číslo položky: 6166
Poslední dražitel: 7358

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Silnice
kvaš na papíře, 62, 5 x 87 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2013  20:45:00