Vodník barevná litografie, 33 x 40 cm, rámováno, nepůvodní rám, zaskleno, litografie neodborně zastřižena ze všech stran, z levé strany zastřiženo nejméně o 2,5 cm, v pravé horní části papír poškozen, cca 2 ...
Loutnista v krčmě olej na plátně, 81 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, nepůvodní vypínací rám, rentoláž, nečitelně signováno, signováno dodatečně, 2. pol. 18. století