Motiv z Kameniček kombinovaná technika na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kaplička v Okrouhlici pastel na papíře, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, signováno PD, věnování s podpisem LD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U Strměch v Českomoravské Vysočině kombinovaná technika na kartonu, 19, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Motiv z Vožice olej na kartonu, 34 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen