9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 6326
Poslední dražitel: 7095

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Lodě na jezeře
olej na plátně, 60 x 92 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:55:00
Číslo položky: 6324
Poslední dražitel: 7625

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6296
Poslední dražitel: 7612

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6316
Poslední dražitel: 7481

Chalupy u Mladé Vožice
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:35:00
Číslo položky: 6321
Poslední dražitel: 7629

Lokomotivy
olej na kartonu, 30 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6291
Poslední dražitel: 6323

Bazovský Miloš (1899 - 1968)

Jadran pri Dubrovníku
pastel na papíře, 31 x 45, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, zezadu autorský štítek, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:30:00
Číslo položky: 6317
Poslední dražitel: 7558

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňský povoz
kvaš na papíře, 27, 5 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6292
Poslední dražitel: 5556

Jaro v Michalovicích
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:20:00
Číslo položky: 6298
Poslední dražitel: 7584

olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.12.2013  21:10:00
Číslo položky: 6299
Poslední dražitel: 7395

Kuřil Vlastimil (1893 - ?)

Krajina před bouří
olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce Květen 2020.