Fakír olej na kartonu, 73 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zepředu kovový štítek Max Švabinský, zezadu posudek z roku 1990, 1. pol. 20. století
V přístavu olej na plátně bez vypínacího rámu, 37 x 57, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, zepředu kovový štítek Otakar Lebeda, zezadu na plátně razítko z výstavy Mánes 1926 ?
Dívka v kroji olej na plátně, 50 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Diana na lovu olej na kartonu, 31 x 23 cm, rámováno, pod UV lampou viditelná signatura "Milému příteli prof. Jos. Drahoňovskému" signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní motiv z Vysočiny olej na plátně, 34 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zahradní zátiší olej na plátně, 40, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen