9 300 000 Kč

Číslo položky: 6372
Poslední dražitel: 7614

Vodník
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:30:00
Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 7404

Pumpa
Vyvolávací cena: 395 000 Kč
Dosažená cena: 1 160 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:25:00
Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 7697

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:15:00
Číslo položky: 6371
Poslední dražitel: 7693

Nečitelně signováno

Loutnista v krčmě
olej na plátně, 81 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, nepůvodní vypínací rám, rentoláž, nečitelně signováno, signováno dodatečně, 2. pol. 18. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:45:00
Číslo položky: 6229
Poslední dražitel: 7591

Nesignováno

Portrét muže
olej na kartonu, 33 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:40:00
Číslo položky: 6369
Poslední dražitel: 7692

Monogram C. A.

Ulička
olej plátno na kartonu, 75 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6226
Poslední dražitel: 7398

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Máky
olej na kartonu, 40, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:25:00
Číslo položky: 6222
Poslední dražitel: 7417

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Divadelní představení
olej na dřevě, 56 x 52 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:15:00
Číslo položky: 6377
Poslední dražitel: 7488

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Hlava s měsícem
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1993
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6228
Poslední dražitel: 7333

Böhm Gustav (1885 - 1974)

olej na plátně, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  21:05:00