9 300 000 Kč

Číslo položky: 10355
Poslední dražitel: 11081

Mytologický výjev
tužka na papíře, 54 x 34 cm, rámováno, papír poškozen, potrhán, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:55:00
Číslo položky: 10357
Poslední dražitel: 10988

Moravec Alois (1899 - 1987)

Motiv U Štěkně
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:50:00
Číslo položky: 10358
Poslední dražitel: 11165

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

olej na plátně, 45 x 130, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:45:00
Číslo položky: 10373
Poslední dražitel: 10452

olej na sololitu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10352
Poslední dražitel: 11079

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 48, 5 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:35:00
Číslo položky: 10351
Poslední dražitel: 11077

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Kompozice
olej na kartonu, 34, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:25:00
Číslo položky: 10350
Poslední dražitel: 11325

Benda Jan (1897 - 1967)

Ovocné zátiší
olej na plátně, 60 x 68 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:20:00
Číslo položky: 10356
Poslední dražitel: 11080

Líbal František (1896 - 1974)

Večer na Lužnici
olej na sololitu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2017  20:10:00
Číslo položky: 10365
Poslední dražitel: 11084

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Galantní scéna
pastel na papíře, 22 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10349
Poslední dražitel: 11001

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Kostelík
olej na plátně, 50 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  23:10:00