Číslo položky: 10418
Poslední dražitel: 9530

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Dvě dlouhovlasé ženy
reliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, mírně poškozeno, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  20:55:00
Číslo položky: 10369
Poslední dražitel: 8699

Matal Bohumír (1922 - 1988)

kombinovaná technika, VP 41 x 30 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:00:00
Číslo položky: 10343

Merc F.

Zátiší s konvicí
olej na plátně, 55 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno na 4 místech původně protrženo, záplaty, signováno LD, 1 pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:05:00
Číslo položky: 10371
Poslední dražitel: 11111

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Žena (vegetace)
olej na lepence, 66 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:10:00
Číslo položky: 10368
Poslední dražitel: 8564

Valter Karel (1909 - 2006)

Od Val
olej na plátně, 35 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:15:00
Číslo položky: 10367
Poslední dražitel: 10048

Koledníci
barevná litografie, VP 25 x 16 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, přeložky, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:20:00
Číslo položky: 10364
Poslední dražitel: 10361

Skramlík Jan (1860 - 1936)

olej na plátně, 45, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:25:00
Číslo položky: 10360
Poslední dražitel: 11349

Zimní nálada v lese
olej na kartonu, 63 x 74 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:30:00
Číslo položky: 10348
Poslední dražitel: 10975

Terš August (1870 - 1928)

olej na plátně, 68 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:35:00
Číslo položky: 10363
Poslední dražitel: 11164

Plachetnice
olej na plátně, 101 x 121 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2017  21:40:00