9 300 000 Kč

Číslo položky: 10346
Poslední dražitel: 11035

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Krajina s růžovou oblohou
olej na plátně, 50 x 55 cm, rámováno, signováno LH, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, zařazeno v knize "Vladimír Vašíček - výběrová retrospektiva" vydané v roce 2005
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:55:00
Číslo položky: 10530
Poslední dražitel: 11639

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Trh v Michalovcích
olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 593 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:40:00
Číslo položky: 10532
Poslední dražitel: 11640

Květinový trh
olej na plátně, 67 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na třech místech protrženo, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:35:00
Číslo položky: 10648
Poslední dražitel: 11408

Vykročení
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10531
Poslední dražitel: 11667

olej na plátně, 60 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 346 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:30:00
Číslo položky: 10750
Poslední dražitel: 11838

Medvídek
kvaš na papíře, VP 13 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:25:00
Číslo položky: 10583
Poslední dražitel: 10975

Radimský Václav (1867 - 1946)

Prosluněná tůň
olej na kartonu, 71 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, zvlněný karton, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 145 000 Kč
Dosažená cena: 460 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:20:00
Číslo položky: 10737
Poslední dražitel: 11828

Hložník Vincent (1919 - 1997)

Konvolut 4 kreseb
kvaš na papíře, 26 x 20 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, nesignováno, připsáno "V. Hložník 2 x IV. A. 1936 a 2 x IV. A.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2017  22:15:00
Číslo položky: 10745
Poslední dražitel: 11528

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
monotyp, 24 x 56, 5 cm, nerámováno, zaskleno, signováno UD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10748
Poslední dražitel: 11827

Abstrakce
monotyp, 7, 5 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč