Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 10016
Poslední dražitel: 10840

Monogram V. M. (Václav Malý)

Ráno na poli
olej na kartonu, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 10033
Poslední dražitel: 10934

Pohled ke Kuklíku
olej na překližce, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9874
Poslední dražitel: 10591

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:05:00
Číslo položky: 10018
Poslední dražitel: 10841

Panorama Prahy
olej na překližce, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9875
Poslední dražitel: 10591

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 10034
Poslední dražitel: 10935

Monogram

Autoportrét Josefa Jambora
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9953
Poslední dražitel: 10878

Moravec Alois (1899 - 1987)

Dudlevsko od Trhových Svinů
olej na plátně, 80 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně přípis, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:30:00
Číslo položky: 10008
Poslední dražitel: 11221

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 10031
Poslední dražitel: 10850

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

olej na plátně, 65 x 57 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10030
Poslední dražitel: 10084

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:15:00

do červnové aukce 2018