Číslo položky: 10025
Poslední dražitel: 10845

Krajina s chalupou
olej na plátně, 78 x 93 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:50:00
Číslo položky: 9993
Poslední dražitel: 10823

Körber Adolf (1887 - 1967)

Pohled na skály
olej na plátně, 65 x 50 cm,rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 10021
Poslední dražitel: 10909

Kolumbus
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10026
Poslední dražitel: 10847

Nečitelně signováno

Na houbách
olej na plátně, 46 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na několika místech malba odpadlá, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9880
Poslední dražitel: 10593

Berkes Antal (1874 - 1938)

Opera
olej na plátně, 82 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, rentoaláž, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9992
Poslední dražitel: 10435

Lesní potok
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9967
Poslední dražitel: 9337

olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 10032
Poslední dražitel: 9816

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s ovocem a číší vína
olej na kartonu, 41 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10003
Poslední dražitel: 10830

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Poříčí u Želiva
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:30:00
Číslo položky: 10041
Poslední dražitel: 10940

Tichý K.

V kostele
olej na plátně, 95 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč