Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9912
Poslední dražitel: 10766

Vondráček Josef (1906 - 1983)

olej na kartonu, 47 x 59 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9910
Poslední dražitel: 10739

Pokorný

Trh s tulipány
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9907
Poslední dražitel: 11022

Komárek Jaroslav (1897 - ?)

Z Chotěbořska
olej na plátně, 42 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:25:00
Číslo položky: 9905
Poslední dražitel: 10761

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9906
Poslední dražitel: 10762

Wagner

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 42 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9902
Poslední dražitel: 10759

Průcha Otakar (1893 - 1965)

U lesa
olej na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9903
Poslední dražitel: 10469

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Jarní nálada na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9901
Poslední dražitel: 10757

Augusta A.

Podzimní nálada v lese
kombinovaná technika na kartonu, 49 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9734
Poslední dražitel: 9855

V zahradě
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9904
Poslední dražitel: 10760

Bino Josef (1881 - 1947)

Zasněžená chalupa
olej na kartonu, 35, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:05:00