9 300 000 Kč

Číslo položky: 9905
Poslední dražitel: 10761

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9906
Poslední dražitel: 10762

Wagner

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 42 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9902
Poslední dražitel: 10759

Průcha Otakar (1893 - 1965)

U lesa
olej na kartonu, 33 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9903
Poslední dražitel: 10469

Nemastil Zdeněk (1879 - 1942)

Jarní nálada na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9901
Poslední dražitel: 10757

Augusta A.

Podzimní nálada v lese
kombinovaná technika na kartonu, 49 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9734
Poslední dražitel: 9855

V zahradě
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9904
Poslední dražitel: 10760

Bino Josef (1881 - 1947)

Zasněžená chalupa
olej na kartonu, 35, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:05:00
Číslo položky: 9891
Poslední dražitel: 10654

Okénko
grafika, 54 x 41 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, po stranách přeložky, 23/60, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9899
Poslední dražitel: 10893

Horn Julius (1900 - ?)

U ohníčku
olej na plátně, 48, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9900
Poslední dražitel: 10757

Kotas Jaroslav (1909 - 1981)

Střední Povltaví
olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč