Číslo položky: 9922
Poslední dražitel: 10773

Vlček Jindra (1885 - 1968)

Jaro přichází
olej na plátně, 44 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9921
Poslední dražitel: 10772

Vlček Jindra (1885 - 1968)

Voják na koni
kombinovaná technika na papíře, 48, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9977
Poslední dražitel: 10810

V. Brožík - okruh autora

Toreador
olej na dřevě, 23, 5 x 14 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9917
Poslední dražitel: 10235

U stavu
grafika, 60 x 69 cm, rámováno, rám silně poškozen, místy zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:55:00
Číslo položky: 9969
Poslední dražitel: 10780

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Chalupa mezi stromy
dřevoryt, 53 x 67 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:50:00
Číslo položky: 9978
Poslední dražitel: 8423

Žena s mísou ovoce
jednobarevná litografie, 19, 5 x 13, 5 cm, rámováno, rám poškoze, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9914
Poslední dražitel: 8619

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:40:00
Číslo položky: 9979
Poslední dražitel: 10812

Motyčka František (1904 - ?)

Litomyšl
olej plátno na kartonu, 37 x 58, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9918
Poslední dražitel: 10771

Leemann

olej na plátně, 32 x 40 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9959
Poslední dražitel: 10280

Motyčka František (1904 - ?)

olej na kartonu, 34, 5 x 49 cm, rám, malba a karton poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč