Číslo položky: 9821
Poslední dražitel: 10701

Minář Karel (1901 - 1973)

Hardwijik
olej na plátně, 58 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9823
Poslední dražitel: 10703

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Grebeni
olej na plátně, 70 x 100, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9818
Poslední dražitel: 9447

Souboj tetřívků
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9816
Poslední dražitel: 10548

Giessel Friedrich Wilhelm (1869 - 1938)

Koupel
olej na plátně, 50, 5 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:05:00
Číslo položky: 9817
Poslední dražitel: 10728

olej na plátně, 100 x 128 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9814
Poslední dražitel: 10780

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 34 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1941, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:00:00