Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 9910
Poslední dražitel: 10739

Pokorný

Trh s tulipány
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9891
Poslední dražitel: 10654

Okénko
grafika, 54 x 41 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, po stranách přeložky, 23/60, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9899
Poslední dražitel: 10893

Horn Julius (1900 - ?)

U ohníčku
olej na plátně, 48, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9897
Poslední dražitel: 10913

Freres Lissac
serigrafie, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9895
Poslední dražitel: 10911

Vasarely Victor (1906 - 1997)

Bez názvu
grafika, 43 x 42 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, 7/90, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9892
Poslední dražitel: 10835

Makové pole
olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9893
Poslední dražitel: 9613

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9867
Poslední dražitel: 9766

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Kozačka u kolovrátku
olej na kartonu, 90 x 71, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  22:10:00
Číslo položky: 9863
Poslední dražitel: 11070

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Povoz
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9889
Poslední dražitel: 10924

Thamm Walter (1885 - 1938)

Alpská krajina
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

do květnové aukce 2018