Číslo položky: 9981
Poslední dražitel: 8293

Jelínek Oldřich (1930 - 2000)

Don Quijote
barevný lept, 58 x 46 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním UD, 4/6, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:15:00
Číslo položky: 9999
Poslední dražitel: 10910

Zima
kombinovaná technika na kartonu, 23 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10007
Poslední dražitel: 10833

pastel na papíře, 16, 5 x 17 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10009
Poslední dražitel: 11089

Klaun
litografie, 18, 5 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10030
Poslední dražitel: 10084

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10035
Poslední dražitel: 10948

Zlatá ulička
lept, 31 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9998
Poslední dražitel: 8323

Nesignováno

Na balkoně
olej na plátně, 27 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9957
Poslední dražitel: 10482

Janke Svatopluk (1909 - 1995)

Bruslení na řece Raduze
olej na plátně, 44, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:05:00
Číslo položky: 10004
Poslední dražitel: 9970

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Chalupa na Valašské Bystřici
pastel na papíře, 34 x 44 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9996
Poslední dražitel: 10678

Krčmářová Inka (1900 - ?)

olej na plátně, 65 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:00:00