Číslo položky: 9842
Poslední dražitel: 9511

Kubíček Jánuš (1921 - 1993)

Hřbitovní Líseň
olej na plátně, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9841
Poslední dražitel: 10565

Placatka Ladislav (1923 - 1996)

Pohár s konvicí
olej na sololitu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9838
Poslední dražitel: 10714

Mánesová Amalie (1817 - 1883)

tužka na papíře, 20 x 35 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, místy zažloutlé skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9836
Poslední dražitel: 7927

Nečitelně signováno

Práce na poli
olej na plátně, 55 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:50:00
Číslo položky: 9833
Poslední dražitel: 9942

Nesignováno (Karel Tůma ?)

Jaro
olej na plátně, 46, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:40:00
Číslo položky: 9834
Poslední dražitel: 11075

Klimeš

Konvolut 2 obrazů
olej na plátně, 88 x 64 cm, rámováno, rentoaláž, signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9832
Poslední dražitel: 9942

Nesignováno (Karel Tůma ?)

Podzim
olej na plátně, 49, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:30:00
Číslo položky: 9829
Poslední dražitel: 10707

Hodr Karel (1910 - 2002)

Chalupy ve Zděchově
olej na kartonu, 34 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9830
Poslední dražitel: 10708

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Zasněžené pražské střechy
olej na kartonu, 49 x 61 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9827
Poslední dražitel: 8815

Balcařík Josef

olej na plátně, 48 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:15:00