Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10063
Poslední dražitel: 9619

Hážovice u Bečvy
olej na kartonu, 33, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:45:00
Číslo položky: 8996
Poslední dražitel: 7533

Máchal Svatopluk (1895 - 1947)

Odpočinek po žních
tempera na papíře, fixováno na překližce, 71 x 103, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10061
Poslední dražitel: 10788

olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:40:00
Číslo položky: 10051
Poslední dražitel: 10864

U splavu
olej na překližce, 27 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:35:00
Číslo položky: 8999
Poslední dražitel: 10343

Nečitelně signováno

Děti
olej na plátně, 87 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:20:00
Číslo položky: 10036
Poslední dražitel: 11203

Ovocný trh
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 10037
Poslední dražitel: 10507

Banditi
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:20:00
Číslo položky: 9602
Poslední dražitel: 10502

Tanečnice
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:10:00
Číslo položky: 10012
Poslední dražitel: 10837

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ilustrace
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 10015
Poslední dražitel: 10838

Zima na Valašsku
olej na kartonu, 44 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:50:00