V oboře na Poděbradsku olej na překližce, 38 x 30 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, na zadní straně přípis od autora, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hážovice u Bečvy olej na kartonu, 33, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen