Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 10040
Poslední dražitel: 11127

V oboře na Poděbradsku
olej na překližce, 38 x 30 cm, rámováno, rám, malba a překližka mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, na zadní straně přípis od autora, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:45:00
Číslo položky: 10046
Poslední dražitel: 10861

Chodsko
olej na plátně, 42 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10063
Poslední dražitel: 9619

Hážovice u Bečvy
olej na kartonu, 33, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8996
Poslední dražitel: 7533

Máchal Svatopluk (1895 - 1947)

Odpočinek po žních
tempera na papíře, fixováno na překližce, 71 x 103, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10061
Poslední dražitel: 10788

olej na plátně, 46 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:40:00
Číslo položky: 10051
Poslední dražitel: 10864

U splavu
olej na překližce, 27 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:35:00
Číslo položky: 10047
Poslední dražitel: 10861

Bočice
olej na plátně, 39, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:30:00
Číslo položky: 10052
Poslední dražitel: 10899

Nesignováno

kvaš na papíře, 45 x 34 cm, rámováno, rám, malba a papír poškozeny, papír na několika místech natržen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:20:00
Číslo položky: 8999
Poslední dražitel: 10343

Nečitelně signováno

Děti
olej na plátně, 87 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9688
Poslední dražitel: 11084

Veleba Karel (1931 - 2012)

Matka Země
tempera, koláž na plátně, 54 x 66 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně autorský štítek, datováno 1965
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:15:00