Číslo položky: 9948
Poslední dražitel: 10792

Hérink F. Hanuš (1889 - 1958)

Ve žních pod Beskydami
olej plátno na kartonu, 46 x 101 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:25:00
Číslo položky: 9963
Poslední dražitel: 10413

Venkovská chalupa
olej na plátně, 31, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10028
Poslední dražitel: 10848

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej plátno na překližce, 30 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9949
Poslední dražitel: 10792

Pešek Luděk (1919 - 1999)

olej na kartonu, 89 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9955
Poslední dražitel: 10401

Balíček Karel (1904 - ?)

olej na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10027
Poslední dražitel: 10847

Zápeca Karel (1893 - 1975)

Máchovo jezero
olej na plátně, 35 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10042
Poslední dražitel: 10858

Sitte Jindřich (1888 - 1951)

olej na kartonu, 43, 5 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9945
Poslední dražitel: 10789

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Portrét muže
olej na plátně, 47 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 750 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:05:00
Číslo položky: 10010
Poslední dražitel: 10836

Monogram V. O. (Viktor Oliva)

Kozák
kombinovaná technika na papíře, 37 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9944
Poslední dražitel: 10639

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Rosná pojení
olej na plátně, 90 x 70 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, plátno v dolní části zvlněné, signováno LD, datováno 1969, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:55:00