Číslo položky: 10045
Poslední dražitel: 11051

Brázda Oskar (1888 - 1977)

Hra na klavír
olej na desce, 65 x 71 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:25:00
Číslo položky: 10057
Poslední dražitel: 10935

Nesignováno (Vožniak Jaroslav?)

Bez názvu
kombinovaná technika na překližce, 71 x 100 cm, mírně poškozeno, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10058
Poslední dražitel: 11267

Kněhyňské paseky
olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1962, na zadní straně štítek autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10049
Poslední dražitel: 10862

olej na plátně, 42 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:15:00
Číslo položky: 10056
Poslední dražitel: 9413

Chalupy v zimě
kombinovaná technika na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10054
Poslední dražitel: 10098

Monogram R. O. (R. Ottenfeld?)

Procházka v lese
olej na dřevě, 27 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, zepředu kovový štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  21:05:00
Číslo položky: 10064
Poslední dražitel: 11275

Vyschlý potůček
olej na kartonu, 31, 5 x 39 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10065
Poslední dražitel: 11032

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Kostelík
barevná litografie, 47, 5 x 62 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10038
Poslední dražitel: 11030

Matsch von Franz (1861 - 1942)

Dívka s motýlem
olej na plátně, 54, 5 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:55:00
Číslo položky: 9460
Poslední dražitel: 10573

Nečitelně signováno

Litomyšl
olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč