Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 9864
Poslední dražitel: 11071

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Orání
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9866
Poslední dražitel: 10816

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Motiv z Dubrovníka
olej na překližce, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám poškozen, překližka v horní části na dvou místech prasklá (dvakrát 13 cm), malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9865
Poslední dražitel: 9264

olej na dřevě - malováno na malířské paletě, 37, 5 x 15 cm, dřevo v levé části prasklé, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9857
Poslední dražitel: 10879

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Loďka
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 9849
Poslední dražitel: 9290

Domažlice
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  23:10:00
Číslo položky: 9831
Poslední dražitel: 10856

Nečitelně signováno

Ovocné zátiší
olej na plátně, 63 x 108 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 9839
Poslední dražitel: 11075

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 12/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:05:00
Číslo položky: 9850
Poslední dražitel: 11086

Votruba

olej na plátně, 69, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9840
Poslední dražitel: 10715

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Letní krajina - oboustranná malba
olej na kartonu, 44, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9842
Poslední dražitel: 9511

Kubíček Jánuš (1921 - 1993)

Hřbitovní Líseň
olej na plátně, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:15:00

do květnové aukce 2018