9 300 000 Kč

Číslo položky: 9956
Poslední dražitel: 10647

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Chodský motiv
akvarel na papíře, 44 x 33 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:15:00
Číslo položky: 9913
Poslední dražitel: 11036

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  22:30:00
Číslo položky: 9908
Poslední dražitel: 10763

Beneš Karel (1881 - 1941)

Z Petrkova u Hlinska
olej na kartonu, 35, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  22:10:00
Číslo položky: 9898
Poslední dražitel: 10756

Dívčí portrét
tužka na papíře, 18 x 16, 5 cm, rámováno, papír a rám mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9911
Poslední dražitel: 10765

Wiesnerová Helena (1878 - 1975)

olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9796
Poslední dražitel: 10706

Pohled na Pražský hrad v zimě
olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9909
Poslední dražitel: 10764

Beneš Karel (1881 - 1941)

U Veselky
olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9912
Poslední dražitel: 10766

Vondráček Josef (1906 - 1983)

olej na kartonu, 47 x 59 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9910
Poslední dražitel: 10739

Pokorný

Trh s tulipány
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9907
Poslední dražitel: 11022

Komárek Jaroslav (1897 - ?)

Z Chotěbořska
olej na plátně, 42 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:25:00