Číslo položky: 9990
Poslední dražitel: 10821

Myslivec František (1890 - 1965)

Odpolední procházka
olej na kartonu, 27 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9953
Poslední dražitel: 10878

Moravec Alois (1899 - 1987)

Dudlevsko od Trhových Svinů
olej na plátně, 80 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně přípis, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:30:00
Číslo položky: 10014
Poslední dražitel: 10572

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Koně
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9983
Poslední dražitel: 10816

Horská krajina
olej plátno na kartonu, 22, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 9987
Poslední dražitel: 10914

Kohout
tuš na papíře, 10, 5 x 10 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10008
Poslední dražitel: 11221

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10031
Poslední dražitel: 10850

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

olej na plátně, 65 x 57 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9980
Poslední dražitel: 10924

olej na kartonu, 23 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9982
Poslední dražitel: 8294

Jelínek Oldřich (1930 - 2000)

Arkádie
barevný lept, 47 x 58, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním UD, 4/6, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10011
Poslední dražitel: 10930

Konvolut 4 grafik
konvolut 4 grafik od F. Tichého, "PF", 1 x litografie, 3 x suchá jehla, velikost cca 8 x 8 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč