9 300 000 Kč

Číslo položky: 9924
Poslední dražitel: 10775

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9923
Poslední dražitel: 10774

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9916
Poslední dražitel: 10927

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Giuseppe Arcimboldo
barevná litografie, 42 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, 12/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9977
Poslední dražitel: 10810

V. Brožík - okruh autora

Toreador
olej na dřevě, 23, 5 x 14 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9917
Poslední dražitel: 10235

U stavu
grafika, 60 x 69 cm, rámováno, rám silně poškozen, místy zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:55:00
Číslo položky: 9914
Poslední dražitel: 8619

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:40:00
Číslo položky: 9918
Poslední dražitel: 10771

Leemann

olej na plátně, 32 x 40 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9913
Poslední dražitel: 11036

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  22:30:00
Číslo položky: 9898
Poslední dražitel: 10756

Dívčí portrét
tužka na papíře, 18 x 16, 5 cm, rámováno, papír a rám mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9796
Poslední dražitel: 10706

Pohled na Pražský hrad v zimě
olej na kartonu, 50, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:45:00