Číslo položky: 9997
Poslední dražitel: 10826

Nečitelně signováno

Švadlenka
olej na plátně, 55, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 10019
Poslední dražitel: 10815

Nečitelně signováno

Fanny
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, nečitelně signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10020
Poslední dražitel: 9374

Nečitelně signováno

olej na plátně, 31 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9984
Poslední dražitel: 8935

Konvolut 11 kreseb
konvolut 11 ks kreseb na papíře od Jos. Loukoty, především miniatury (cca 17 x 15 cm) 2 x rámováno, paspartováno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:55:00
Číslo položky: 10002
Poslední dražitel: 11217

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Nad Zeleným plesem
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:50:00
Číslo položky: 9995
Poslední dražitel: 10824

Nesignováno

Stádelský rybník u Křížkového Újezdce
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 10000
Poslední dražitel: 10680

Rada Vilém Emil (1901 - ?)

Ovocné a květinové zátiší
olej na plátně, 66, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10001
Poslední dražitel: 11216

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

V senoseči
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10034
Poslední dražitel: 10935

Monogram

Autoportrét Josefa Jambora
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9989
Poslední dražitel: 9352

Kašpar

Břízový háj
olej na plátně, 55, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:40:00