9 300 000 Kč

Číslo položky: 9949
Poslední dražitel: 10792

Pešek Luděk (1919 - 1999)

olej na kartonu, 89 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9940
Poslední dražitel: 10018

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 32 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9942
Poslední dražitel: 10787

Chalupy na jaře
olej na kartonu, 32, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9934
Poslední dražitel: 10782

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy - Horská krajina
olej na kartonu, 69 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:15:00
Číslo položky: 9933
Poslední dražitel: 10810

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy - Na slovenské straně
olej na kartonu, 67 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, sklo poškozeno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9931
Poslední dražitel: 10809

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Skály
olej na kartonu, 68 x 105, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:05:00
Číslo položky: 9930
Poslední dražitel: 10779

Monogram

akvarel na papíře, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám poškozeny, malba a papír mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD, přípis Benazech, 2. pol. 18. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 9939
Poslední dražitel: 11167

olej na plátně, 37 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  22:15:00
Číslo položky: 9920
Poslední dražitel: 10336

Nečitelně signováno

Dřevorubci
kombinovaná technika na papíře, 33 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9925
Poslední dražitel: 11114

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňský povoz
kombinovaná technika na papíře, 21 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:50:00