Číslo položky: 10053
Poslední dražitel: 10097

olej na překližce, 27 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:10:00
Číslo položky: 9449
Poslední dražitel: 10566

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Pampeliška
olej na plátně, 35, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem JWM LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10048
Poslední dražitel: 10714

Antoš Václav (1878 - 1938)

olej na plátně, 46 x 42 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.7.2017  20:00:00
Číslo položky: 10055
Poslední dražitel: 10100

Nečitelně signováno

olej na plátně, 23, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9551
Poslední dražitel: 10453

Jelínek Adolf J. Alex (1890 - 1957)

Koně
akvarel, tuš na papíře, 21 x 27 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 10036
Poslední dražitel: 11203

Ovocný trh
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 10037
Poslední dražitel: 10507

Banditi
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 270 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:20:00
Číslo položky: 9602
Poslední dražitel: 10502

Tanečnice
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  22:10:00
Číslo položky: 10012
Poslední dražitel: 10837

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Ilustrace
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 10015
Poslední dražitel: 10838

Zima na Valašsku
olej na kartonu, 44 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1922, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:50:00