Číslo položky: 9828
Poslední dražitel: 8318

Bauch Jan (1898 - 1995)

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, 40, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9822
Poslední dražitel: 10959

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Dívčí poloakt
olej na překližce, 52, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  20:00:00
Číslo položky: 9879
Poslední dražitel: 11043

Malérečky
olej na plátně, 64 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  22:30:00
Číslo položky: 9877
Poslední dražitel: 10741

Hospoda U Fialů
olej plátno na kartonu, 18, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9878
Poslední dražitel: 10507

Husáriková Jindra (* 1931)

Očekávání
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 2002, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9820
Poslední dražitel: 10701

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

Kunětická hora
olej plátno na kartonu, 46, 5 x 40 cm, rámováno, malba poškozena, na několika místech odpadlá, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9869
Poslední dražitel: 10735

Zapadá slunko
olej na plátně, 26, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9887
Poslední dražitel: 10598

Nečitelně signováno

V přístavu
olej na dřevě, 15 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:50:00
Číslo položky: 9886
Poslední dražitel: 10597

Nečitelně signováno

V přístavu
olej na dřevě, 15 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9819
Poslední dražitel: 10700

Letní nálada v Kameničkách
olej na plátně, 86 x 125 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2017  21:25:00