Kunětická hora olej plátno na kartonu, 46, 5 x 40 cm, rámováno, malba poškozena, na několika místech odpadlá, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Zapadá slunko olej na plátně, 26, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní nálada v Kameničkách olej na plátně, 86 x 125 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen
Souboj tetřívků olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen