Podzimní nálada olej na plátně, 100 x 128 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní nálada na Vysočině olej na plátně, 34 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1941, ověřovací ceritifikát pravosti díla přiložen