Číslo položky: 9891
Poslední dražitel: 10654

Okénko
grafika, 54 x 41 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, po stranách přeložky, 23/60, signováno PD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9899
Poslední dražitel: 10893

Horn Julius (1900 - ?)

U ohníčku
olej na plátně, 48, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9900
Poslední dražitel: 10757

Kotas Jaroslav (1909 - 1981)

Střední Povltaví
olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9897
Poslední dražitel: 10913

Freres Lissac
serigrafie, 23 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9896
Poslední dražitel: 10754

Nesignováno

Dürnstein
olej na kartonu, 34, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zaskleno, nesignováno, na zadní straně přípis autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 9895
Poslední dražitel: 10911

Vasarely Victor (1906 - 1997)

Bez názvu
grafika, 43 x 42 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, 7/90, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9894
Poslední dražitel: 10753

Veverka

Západ slunce na moři
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:15:00
Číslo položky: 9892
Poslední dražitel: 10835

Makové pole
olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9893
Poslední dražitel: 9613

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9868
Poslední dražitel: 10735

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

U tůní
olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  22:15:00