Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9831
Poslední dražitel: 10856

Nečitelně signováno

Ovocné zátiší
olej na plátně, 63 x 108 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 9839
Poslední dražitel: 11075

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 12/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:05:00
Číslo položky: 9850
Poslední dražitel: 11086

Votruba

olej na plátně, 69, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:00:00
Číslo položky: 9847
Poslední dražitel: 10720

olej plátno na kartonu, 26, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9848
Poslední dražitel: 10721

Kostelík
olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9844
Poslední dražitel: 9996

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka v čepci
olej plátno na kartonu, 32 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9843
Poslední dražitel: 10678

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na plátně, 44 x 36, 5 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1923
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:30:00
Číslo položky: 9846
Poslední dražitel: 10719

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Dívka s kyticí
tužka na papíře, 39 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, rám poškozen, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:25:00
Číslo položky: 9840
Poslední dražitel: 10715

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Letní krajina - oboustranná malba
olej na kartonu, 44, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9845
Poslední dražitel: 9750

Steinzová - Fridrichová Olga

Tetička Čambalová
olej na plátně, 70, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč