9 300 000 Kč

Číslo položky: 9847
Poslední dražitel: 10720

olej plátno na kartonu, 26, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9848
Poslední dražitel: 10721

Kostelík
olej na plátně, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9844
Poslední dražitel: 9996

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívka v čepci
olej plátno na kartonu, 32 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9843
Poslední dražitel: 10678

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na plátně, 44 x 36, 5 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1923
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:30:00
Číslo položky: 9846
Poslední dražitel: 10719

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Dívka s kyticí
tužka na papíře, 39 x 25 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, rám poškozen, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:25:00
Číslo položky: 9840
Poslední dražitel: 10715

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Letní krajina - oboustranná malba
olej na kartonu, 44, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9845
Poslední dražitel: 9750

Steinzová - Fridrichová Olga

Tetička Čambalová
olej na plátně, 70, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9842
Poslední dražitel: 9511

Kubíček Jánuš (1921 - 1993)

Hřbitovní Líseň
olej na plátně, 48, 5 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9841
Poslední dražitel: 10565

Placatka Ladislav (1923 - 1996)

Pohár s konvicí
olej na sololitu, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 9838
Poslední dražitel: 10714

Mánesová Amalie (1817 - 1883)

tužka na papíře, 20 x 35 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, místy zažloutlé skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  21:00:00