Portrét dívky tužka na papíře, 50 x 33 cm, rámováno, rám a pasparta, mírně poškozeny, zaskleno, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Moravské slavnosti olej na překližce, 38 x 30 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, popraskaná překližka, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století