Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 9859
Poslední dražitel: 9589

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

akvarel, tempera na papíře, 34 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:30:00
Číslo položky: 9860
Poslední dražitel: 10985

tužka na papíře, 50 x 33 cm, rámováno, rám a pasparta, mírně poškozeny, zaskleno, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9857
Poslední dražitel: 10879

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Loďka
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 9858
Poslední dražitel: 10873

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 49, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9854
Poslední dražitel: 10575

Nečitelně signováno

Venkovský dvorek
pastel na papíře, 39 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:05:00
Číslo položky: 9852
Poslední dražitel: 11106

Molitor Otto (1889 - ?)

Moravské slavnosti
olej na překližce, 38 x 30 cm, rámováno, rám, malba a překližka poškozeny, popraskaná překližka, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  20:00:00
Číslo položky: 9849
Poslední dražitel: 9290

Domažlice
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  23:10:00
Číslo položky: 9831
Poslední dražitel: 10856

Nečitelně signováno

Ovocné zátiší
olej na plátně, 63 x 108 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:25:00
Číslo položky: 9839
Poslední dražitel: 11075

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 12/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:05:00
Číslo položky: 9850
Poslední dražitel: 11086

Votruba

olej na plátně, 69, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2017  22:00:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.