Číslo položky: 9867
Poslední dražitel: 9766

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Kozačka u kolovrátku
olej na kartonu, 90 x 71, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  22:10:00
Číslo položky: 9863
Poslední dražitel: 11070

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Povoz
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9889
Poslední dražitel: 10924

Thamm Walter (1885 - 1938)

Alpská krajina
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 14 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9864
Poslední dražitel: 11071

Orání
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9851
Poslední dražitel: 10722

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Luční kvítí
olej na plátně, 81 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v dolní části uprostřed plátno protrženo, cca 1 cm, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9866
Poslední dražitel: 10816

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Motiv z Dubrovníka
olej na překližce, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám poškozen, překližka v horní části na dvou místech prasklá (dvakrát 13 cm), malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9888
Poslední dražitel: 10749

olej na kartonu, 18 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 9865
Poslední dražitel: 9264

olej na dřevě - malováno na malířské paletě, 37, 5 x 15 cm, dřevo v levé části prasklé, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 9884
Poslední dražitel: 10746

Nečitelně signováno

olej na plátně, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9885
Poslední dražitel: 9278

Havlata Karel (1885-1957)

Lesní potok
olej na kartonu, 43 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč