Číslo položky: 10006
Poslední dražitel: 9365

Nesignováno (Jindřich Sitte)

olej na kartonu, 36 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:20:00
Číslo položky: 10013
Poslední dražitel: 9369

Nesignováno

olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:15:00
Číslo položky: 10017
Poslední dražitel: 9372

Šrámek Jano (1886 - 1957)

Zátiší s pomeranči
olej na překližce, 50, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9991
Poslední dražitel: 10054

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 39 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:10:00
Číslo položky: 10016
Poslední dražitel: 10840

Monogram V. M. (Václav Malý)

Ráno na poli
olej na kartonu, 25, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10033
Poslední dražitel: 10934

Pohled ke Kuklíku
olej na překližce, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9874
Poslední dražitel: 10591

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:05:00
Číslo položky: 10018
Poslední dražitel: 10841

Panorama Prahy
olej na překližce, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9875
Poslední dražitel: 10591

Nesignováno

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  21:00:00
Číslo položky: 9988
Poslední dražitel: 10301

Fiala Zdeněk (1917 - 2004)

olej na plátně, 52 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč