9 300 000 Kč

Číslo položky: 9957
Poslední dražitel: 10482

Janke Svatopluk (1909 - 1995)

Bruslení na řece Raduze
olej na plátně, 44, 5 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:05:00
Číslo položky: 9996
Poslední dražitel: 10678

Krčmářová Inka (1900 - ?)

olej na plátně, 65 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2017  20:00:00
Číslo položky: 9961
Poslední dražitel: 11183

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na dřevě, 54, 5 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  22:15:00
Číslo položky: 9677
Poslední dražitel: 8806

Rodionov Nikolaj Michajlovic (* 1896 - ?)

Čápi na rybníce
olej na plátně, 43, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno zvlněno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9678
Poslední dražitel: 8807

Léto u rybníka
olej na plátně, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9947
Poslední dražitel: 10790

Monogram

Podzimní nálada v lese
olej na plátně, 130 x 92 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelným monogramem PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:50:00
Číslo položky: 9966
Poslední dražitel: 9337

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9985
Poslední dražitel: 8717

Herbst Jaroslav (1887 - 1971)

Ecce homo
olej na kartonu, 32, 5 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9946
Poslední dražitel: 10790

Nečitelně signováno

olej na plátně, 54 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:30:00
Číslo položky: 9963
Poslední dražitel: 10413

Venkovská chalupa
olej na plátně, 31, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  21:25:00