Číslo položky: 9935
Poslední dražitel: 10846

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy
olej na plátně, 47 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:25:00
Číslo položky: 9936
Poslední dražitel: 10635

Kalousek Jiří (1925 - 1986)

Muž s cigaretou
olej na plátně, 25 x 25 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10023
Poslední dražitel: 11002

Vyčítal Jan (*1942)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 28 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno s věnováním UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10022
Poslední dražitel: 11002

Vyčítal Jan (*1942)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 28, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno s věnováním UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:20:00
Číslo položky: 9934
Poslední dražitel: 10782

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy - Horská krajina
olej na kartonu, 69 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:15:00
Číslo položky: 9933
Poslední dražitel: 10810

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Beskydy - Na slovenské straně
olej na kartonu, 67 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, sklo poškozeno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:10:00
Číslo položky: 9952
Poslední dražitel: 9588

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Podzimní nálada v Beskydech
olej na kartonu, 34, 5 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9931
Poslední dražitel: 10809

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Skály
olej na kartonu, 68 x 105, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:05:00
Číslo položky: 9932
Poslední dražitel: 8277

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Zátiší s melounem a broskví
olej na sololitu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9930
Poslední dražitel: 10779

Monogram

akvarel na papíře, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám poškozeny, malba a papír mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD, přípis Benazech, 2. pol. 18. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  22:25:00