Ilustrace kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 28, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno s věnováním UD, 2. pol. 20. století
Letní odpoledne akvarel na papíře, 25 x 18, 5 cm, rámováno, rám poškozeny, malba a papír mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem LD, přípis Benazech, 2. pol. 18. století