Číslo položky: 9939
Poslední dražitel: 11167

olej na plátně, 37 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  22:15:00
Číslo položky: 9938
Poslední dražitel: 10017

olej na plátně, 37 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  22:05:00
Číslo položky: 9920
Poslední dražitel: 10336

Nečitelně signováno

Dřevorubci
kombinovaná technika na papíře, 33 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:55:00
Číslo položky: 9925
Poslední dražitel: 11114

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňský povoz
kombinovaná technika na papíře, 21 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:50:00
Číslo položky: 9927
Poslední dražitel: 10257

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Kameničky
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy vydřená, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:45:00
Číslo položky: 9929
Poslední dražitel: 8274

barevná litografie, 49, 5 x 39 , 5cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen, na několika místech přeložky, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9924
Poslední dražitel: 10775

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

Podvečerní krajina
olej na plátně, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:40:00
Číslo položky: 9923
Poslední dražitel: 10774

Kozák Václav (1889 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:35:00
Číslo položky: 9919
Poslední dražitel: 9303

Karas Karel (1892 - 1969)

Zátoka u Srb
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:25:00
Číslo položky: 9916
Poslední dražitel: 10927

Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Giuseppe Arcimboldo
barevná litografie, 42 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, 12/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2017  21:20:00