Přímořská krajina olej na plátně, 31, 5 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno silně poškozeny, plátno na třech místech protrženo, nečitelně signováno PD, dosignováno, 1. pol. 20. století
Ilustrace kombinovaná technika na papíře, 20, 5 x 28 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno s věnováním UD, 2. pol. 20. století