Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 9954
Poslední dražitel: 10796

Koníček

olej na plátně, 48 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:55:00
Číslo položky: 9941
Poslední dražitel: 10636

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Měsíce jasná noc
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1987, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:50:00
Číslo položky: 9943
Poslední dražitel: 10638

Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Holubí hodina
olej na plátně, 75, 5 x 55 cm, rámováno, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, z rodinné pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9965
Poslední dražitel: 10284

Nečitelně signováno

Přímořská krajina
olej na plátně, 31, 5 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, malba a plátno silně poškozeny, plátno na třech místech protrženo, nečitelně signováno PD, dosignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9940
Poslední dražitel: 10018

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 32 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:45:00
Číslo položky: 9942
Poslední dražitel: 10787

Chalupy na jaře
olej na kartonu, 32, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9951
Poslední dražitel: 10793

Nesignováno (Ferdiš Duša)

Při práci
olej na kartonu, 69, 5 x 98 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:35:00
Číslo položky: 9937
Poslední dražitel: 7998

Stein V.

Odpočinek po práci
olej na plátně, 46, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2017  20:30:00
Číslo položky: 9950
Poslední dražitel: 11115

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Podzim s parkem - Divočák
olej na plátně, 35 x 70 cm, rámováné, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10024
Poslední dražitel: 10845

Kozák Václav (1889 - 1969)

Cestou do kostela
olej plátno na kartonu, 40 x 46 cm, rámováno, malba a plátno poškozeny, neodborně adjustováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč