Pohled ke Kuklíku olej na překližce, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a překližka poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Abstraktní kompozice olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA 2. pol. 20. století
Abstraktní kompozice olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně razítko prodejce uměleckých potřeb v centru LONDÝNA, 2. pol. 20. století